Notice: The called constructor method for WP_Widget in LayerSlider_Widget is deprecated since version 4.3.0! Use
__construct()
instead. in /home/bizotech/public_html/wp-includes/functions.php on line 3951
Services - BizoTech
Services ۱۳۹۷-۵-۲۱ ۱۲:۰۲:۴۶ +۰۴:۳۰

خدمات بیزوتک

با توجه به رشد نفوذ شبکه اینترنت در زندگی افراد جامعه وجود یک درگاه اینترنتی بمنظور شناساندن کالا یا سرویس خاص به آنها ضرورتی غیر قابل انکار است، از اینرو ما نیز با بهره گرفتن از برخی پر کاربردترین بستر های موجود خواهیم توانست تا بمنظور شروع فعالیت های مجازی شما ایستگاهی را برای مدیریت هر چه بهتر روابط اقتصادی ایجاد کنیم.
در این مسیر با توجه به نوع کاربری وبسایت ما می توانیم طراحی را هرچه بهتر بهینه سازی نماییم تا تجربه ای که کاربران از دیدار آن بدست می آورند یکتا بوده و به شما در انتقال حس خدماتتان کمک بنماید.

بیشتر بدانید
تماس با ما

نگارش محتوا

نگارش متـون مرتبط با کسب و کار شمــــا بمنظـــور استـــفاده در وبــــلاگ، خبـــرگزاری، آگــهی و حتــی تبلیغــات به شناختـه شـدن جنبه‌های متفـاوت فعالیت‌های اقتصـادی شما کـمک می‌کنــد.

محتوای چندرسانه‌ای

استفاده از محتوای چندرسانه‌ای به شما کمک می‌کند تا پیام خود را هرچه بهتر به گوش مخاطب برسانید پس با تولید تصاویر و یا ویدئو‌های جذاب قدرت انتشار اخبار شما را افزایش خواهد داد.

انتشار محتوا

انتشار محتوا در وبسایت‌های نامرتبط با کسب و کار شما نه تنها استناد به آنرا پیچیده می‌سازد، بلکه به شهرت شما نیز لطماتی وارد خواهد کرد،‌ پس یافتن رسانه مناسب برای انتشار بسیار اهمیت دارد.

طرح آبی سفارش محتوا

نگارش یک محتوا در ماه

رعایت اصول نگارش موضوعی

انتشار در سیستم مدیریت محتوا

امکان استفاده از محتوای چندرسانه‌ای

محتوای مطابق با مبانی سئو

طرح طلایی سفارش محتوا

نگارش محتوا مطابق نیاز

طراحی رابط کاربری

رعایت اصول تجربه کاربری

امکان استفاده از محتوای چندرسانه‌ای

محتوای مطابق با مبانی سئو

طرح سبز سفارش محتوا

نگارش محتوا با طول دلخواه

رعایت اصول نگارش موضوعی

انتشار در غالب‌های متفاوت

امکان استفاده از محتوای چندرسانه‌ای

محتوای مطابق با مبانی سئو

[/fusion_tab]

مشاغلی که مبتنی بر خدمات به افراد جامعه فعالیت می کنند در صورت پیاده سازی مناسب می توانند رابطه بسیار مناسبی با مخاطبین خود برقرار نموده با استفاده از تکنیک های مهندسی اجتماعی منجر به رسیدن به هدف شوند. استفاده از همین متد در بستر شبکه جهانی اینترنت می تواند اثراتی مشابه را برای سرویس و یا محصول شما داشته باشد.
استفاده از این روش بمنظور گسترش حوزه فعالیت، شما را قادر می سازد تا در صورت وجود پتانسیل کافی در ایده خدمات خود بتوانید خود را در سطح جهانی مطرح نموده و با جذب سرمایه از کشور های خارجی بتوانید به خیل بزرگان عرصه فعالیت خود بپیوندید.

بیشتر بدانید
تماس با ما

پیاده‌سازی خدمات شما بصورت یک سرویس وب نیازمند اتخاذ استراتژی مناسب برای نحوه انجام امور می‌باشد. دیدگاه مناسب نسبت به طراحی و تجربه‌ای که مخاطب نسبت به سرویس ارائه شده خواهد داشت مهمترین فاکتور‌های تضمین کننده برد یک طرح تجاری می‌باشد.

سرویس وب
توسعه سرویس وب

طراحی سرویس‌های وب بر خلاف سایر امور تحت بستر شبکه اینترنت نیازمند ظرافت و دقت بسیار به منظور بهبود خدمات رسانی به همه کاربران در همه شرایط می باشد. سرویس مناسب بدون اینکه منابع غیر متعارفی را صرف خود بنماید شما را قادر به حفظ خدمات برای زمان لازم خواهد نمود که امکان رسیدن به اهداف کوتاه و بلندمدت را فراهم می‌کند.

[/fusion_tab]

نرم افزار ها بخش اعظمی از بازار امروز را تشکیل می دهند که دلیل آن نیز رشد استفاده از دستگاه های تلفن همراه هوشمند در میان افراد عادی جامعه می باشد، پس می توان اینگونه متصور شد که در صورت وجود نیاز شما خواهید توانست با تهیه نرم افزاری مرتبط با محصول یا سرویس خود در بستر موجود استفاده از آنرا در میان افراد افزایش داده و به موفقیت کسب و کار خود کمک نمایید.

بیشتر بدانید
تماس با ما
توسعه نرم‌افزار

توسعه یک سیستم نرم‌افزاری قبل از هر اقدامی نیاز به یک استراتژی بلندمدت برای تداوم ارائه خدمات را طلب می‌کند. توسعه مناسب نرم‌افزار به شما کمک می‌کند تا با گسترش بستر عملیاتی آنرا تجاری نموده و سهم بیشتری از بازار را جذب کنید.

توسعه نرم‌افزار در بستر‌های متفاوت
توسعه نرم‌افزاری منعطف

تهیه نرم‌افراز بدون در نظر گرفتن مراحل مارکتینگ و برندینگ آن مسیر توسعه نرم‌افزار را طولانی نموده و سبب ضایع شدن منابع در راه گسترش بازار آن خواهد شد. مارکتینگ یک نرم‌افزار حتی پس از اتمام توسعه آن نیز با هدف جمع‌آوری بازخورد کاربران و بررسی آن با هدف رفع نقایص و پیشرفت کسب و کار ادامه خواهد داشت تا بتوانیم با پوشش دادن نیاز‌های مخاطب آن در بازار کار به رشد آن کمک کنیم.

[/fusion_tabs]

سرویس‌های فوق تنها بخشی از ابزار مورد استفاده در زمان دستیابی به دستاورد‌های مورد نظر ما هستند که در کنار انتخاب استراتژی مناسب رسیدن به اهداف را ممکن می‌سازند.

ابزار مناسب با هر راهکار را انتخاب می کنیم

10Victorious

ما آماده‌ایم تا با کمک شما به شکوفایی صنعت کشور کمک کنیم

با ما تماس بگیرید